Ile to UAZ Patriot

Ile to UAZ Patriot

W Rosji, podobnie jak pojazdy terenowe, więc na naszym rynku istnieje wiele podobnych modeli. Najbardziej przystępną opcją jest krajowy Patriot UAZ.

Ile to UAZ Patriot
UAZ Patriot, czyli UAZ-3163, to SUV z metalowym, pięciodrzwiowym korpusem, którego seryjny wyprodukowano od sierpnia 2005.

Wyposażenie standardowe UAZ Patriot

Na rynku rosyjskim oferowany jest UAZ Patriotsześć poziomów wykończenia. Klasyczne Podstawowe koszty wersję ze 599,990 rubli, a lista jego wyposażenia obejmuje minimalny zestaw urządzeń: lusterek zewnętrznych z elektrycznym i ogrzewane przednie szyby, wspomaganie kierownicy yes gniazda 12V. Opcje Comfort z silnikiem benzynowym 128 KM będzie kosztować od 649,990 rubli, a silnik diesla 114-konnym - od 719 950 rubli. Lista standardowych urządzeń obejmuje dodatkowo szyby elektryczne z tylnymi szybami, klimatyzację, światła przeciwmgielne i "muzykę". Ograniczony zgodnie z silnikiem benzynowym jest oferowany w cenie 689 990 rubli, diesel - od 759 990 rubli. Taki „Patriot” jest zakończona już: klimatyzacja, wspomaganie kierownicy, blokujący tylne zamki, ABS, światła przeciwmgielne, lusterka zewnętrzne z ogrzewaniem i Elektryczne szyby przedniej ogrzewania w połączeniu kabiny, przednie i tylne podgrzewane fotele, cztery elektryczne szyby, w pełnym wymiarze czasu system audio z CD, immobilizer, listwy przypodłogowe, aluminiowe felgi o średnicy 16 cali. Wreszcie wersja nieograniczona będzie kosztować 699 950 rubli. Dla każdego z pełna za opłatą dostępnych 49 990 rubli programowalnego podgrzewacza wstępnego rozruchu.

Specjalne wersje UAZ Patriot

Ekspedycja jest dostępna w Rosjiw cenie 679 950 rubli, to jest wyposażony w klimatyzację, wspomaganie kierownicy, przyciemniane szyby, światła przeciwmgielne, podgrzewane i elektrycznie regulowane lusterka, skórzana tapicerka, podgrzewane siedzenia przednie koła, moc systemu audio fabryki i 16-calowe koła. Wersja Trophy stoi na naszym rynku od 689 950 rubli. Co do urządzenia, jest prawie taka sama jak urządzenia wyprawy z wyjątkiem połączeniu pasażerskiej zamiast skóry. Rosyjski SUV Patriot UAZ jest jednym z najbardziej dostępnych i niezawodnych "łotrów" na rynku. Samochód różni przestronne wnętrze, mocny silnik i doskonałą zwrotność. Za te same pieniądze można kupić z wyjątkiem, że tylko 4x4 Lada, Chevrolet Niva lub chińskie rozjazdy.