Jak wyczyścić brzuch piwa, eliminując kilka produktów

Jak wyczyścić brzuch piwa, eliminując kilka produktów


Wygląd brzucha piwnego z konsumpcją piwanie jest bezpośrednio spokrewniony, ale ilość pijaka nadal prowadzi do powolnego wzrostu jamy brzusznej. Po pierwsze, zwiększając ilość piwa wlewającego się w siebie, rozciągasz ściany. Po drugie, przez piwo pobudzasz apetyt, co prowadzi do przejadania się.Jak wyczyścić brzuch piwa, eliminując kilka produktów


Instrukcje


1


Aby usunąć brzuch piwny, należy wykluczyć przynajmniejjednym z głównych szkodliwych produktów jest piwo. Za nim możesz przynajmniej tymczasowo zrezygnować z jakiegokolwiek innego alkoholu. Przyzwyczajając się do spienionego napoju, staraj się nie więcej niż 2 razy w miesiącu wrócić do konsumpcji. W przeciwnym razie pozbędziesz się piwnego brzucha na zawsze.


2


Jeśli poważnie myślisz o swoim wyglądzie, iBrzuch piwa przeszkadza ci najbardziej, zacznij odmawiać tłustego i pikantnego jedzenia. Piwo z kiełbaskami, wędzone sery, smażone frytki i majonez - wszystko to z powodzeniem połączone z piwem zostało zdeponowane na twoim żołądku, zamieniając je w beczkę piwa. Porzuć przekąski. Bez względu na to, jak prawidłowe odżywianie nie odpychasz, tylko to podejście uratuje cię od brzuszka. Biały chleb można zastąpić produktami mącznymi z pełnoziarnistego, pieczone mięso zastąpione zostanie gotowanym. Nie przejedzaj.


3


Początkowo brzuch piwa będzie "zdenerwowany" i"Oburzony", zacznie "zemstę", wykazując silny apetyt i powodując pragnienie więcej jedzenia. Oszukać go przez regularne rzucanie warzyw żywności w rozciągnięty żołądek: jabłka, banany, marchew, kapusta, pomidory i ogórki. Naturalnym włóknem roślinnym jest teraz twój przyjaciel. Głód będzie musiał być zignorowany, dopóki brzuch piany, spowodowany przez rozciąganie żołądka, nie kurczy się do odpowiedniego rozmiaru. Zielona herbata jest dobrze przytłumiona przez huk.


4


Dieta nie jest w stanie całkowicie pozbyć się piważołądek. Liczenie kalorii jest dobre, ale to nie jest panaceum. Użyj więcej kalorii niż zużyjesz. Wymień podróż w metrze idąc, weź zimny prysznic rano, kup rower, w końcu. Nie odmawiaj odpoczynku na świeżym powietrzu i aktywnych zabawach z przyjaciółmi. Sportowy styl życia przywróci wam harmonię i zdrowie.