Co to jest "zespół Lolita"

Co to jest "zespół Lolita"

Lolita - charakter tego samego skandaluPowieść Nabokova. Jednak niedawno w nowoczesnej psychologii pojawił się termin "zespół Lolita". Nazwali umysłowe zaburzenia w młodych damach, które są zbyt wcześnie, aby wejść w dorosłość.

Co to jest "zespół Lolita"

Co to jest zespół Lolita?

Lolita lub nimfetka to młoda damo,Wkroczył dopiero w okres nastolatek, który już wyraźnie wskazuje na oznaki dojrzałości płciowej. "Okres dojrzewania" nie jest najłatwiejszym momentem w życiu jakiejkolwiek osoby, charakteryzującym się pewnymi procesami fizjologicznymi. Jeśli hormonalna restrukturyzacja u dziewcząt w okresie dojrzewania zaczyna się około 8 lat, uważa się ją za przedwczesną. Jednakże, zgodnie z wynikami współczesnych badań, w chwili obecnej w każdej szóstej dziewczynce obserwuje się przedwczesne zmiany hormonalne w ciele. W szczególności ma to zastosowanie do młodych kobiet z nadwagą. Ponieważ młode dziewczęta nie zgłaszają dość atrakcyjności seksualnej i nie potrafią kontrolować siebie, często stają się łatwą ofiarą starszych członków płci przeciwnej. Dla niektórych z nich typowa jest nawet przyjaźń nastolatków - częsta zmiana partnerów seksualnych w tak młodym wieku. I niektórzy, dodatkowo, wraz z tym zacząć próbować i innych "dorosłych" hobby - alkoholu i narkotyków.

Przyczyny zespołu Lolita

Często "zespół Lolita" manifestuje się u dziewcząt,którzy nie otrzymują należytej uwagi od rodziców. Są od najmłodszych lat sami sobie, a więc starają się dorosłości smak przed vremeni.Est dziewczęta, które dbają o swoich chłopaków dorosłych zastępuje utraconej miłości w dzieciństwie ojca. Ponadto, to dość zwiększa ich poczucie własnej wartości. Jeżeli wcześniej chcieli czuć się piękne i kochane, ale teraz nie było osoby, która troszczy się o nich i stale zrobić komplementy. Zdając sobie sprawę z jego apel, dziewczyny odkrywają nowe sposoby manipulacji z pomocą seksualności. Chociaż większość „Lolita” - nie manipulatory i ofiarami. wentylatory dla dorosłych i wykorzystać je wyrzucić, kiedy vzdumaetsya.Nekotorye dziewczyny chcą dorastać szybko, pomimo swoich idoli - beauties modele, aktorki, a nawet na wiele ulubionych lalka Barbie. Chcą raczej zacząć używać makijażu, chodzić na piętach, i zachowywać się jak dorosła kobieta. W związku z tym niektórzy badacze nawet myślał o dopuszczalności produkcji zabawek z tak doskonałego, atrakcyjny wygląd, jak Barbi.SMI również dodać oliwy do ognia - plakaty są pełne półnagich piękności, więc podświadomie myśleć dziewczyny, które bez agresywnej seksualności po prostu osiągają nic w zhizni.Esli zauważyliście ekspresji dziecka z zespołem „Lolita”, które należy zwrócić większą uwagę na to, a jeśli to konieczne, aby ograniczyć do wywiadu z psychologiem.