Jaka jest seria "Dom z liliami"

Jaka jest seria "Dom z liliami"


Nowa seria telewizyjna to rodzinna saga o życiu bohatera pierwszej linii, Michaiła Govorova i jego rodziny. Film opowiada historię kilku pokoleń radzieckich od końca wojny do naszych czasów.Jaka jest seria "Dom z liliami"


Działka

Reżyserem obrazu jest Władimir Krasnopolski.
W 1946 r., Po zwycięstwie nad faszystami,Bohaterski robotnik Mikhail Govorov powraca do spokojnego życia. Ale jego droga nie kłamie z żoną. Michael dowiedział się, że Tasia była kobietą, którą spotkał na drodze wojny i zakochał się, urodziła córkę, a ona została zabita podczas bombardowania pociągu. Little Lily to córka Michaiła. Znajduje go w sierocińcu. W końcu wraz z Govorovem przychodzi do rodziny. Pojawienie się nieślubnej córki jest nieprzyjemną niespodzianką dla rodziny Michaiła, jego żony i małego syna Kochi (Konstantyna). Jego żona nie mogła wyzdrowieć po tym ciosie. Nie wybaczyła mężowi i nie przyjęła jego "krwi". Bliski przyjaciel Michaiła, Dementy Shulgin, zaprasza go do zajęcia odpowiedzialnego stanowiska. Następnie rodzina Govorowów przenosi się do starej rezydencji poza miastem. Popularna wiara ochrzciła go "Domem z liliami". Z tym wiąże się legenda o nieszczęśliwej kobiecie, która nałożyła klątwę na dom i jego mieszkańców. I choć zdarzyło się to w XIX wieku, dom wciąż jest wrogi wobec gości. "Nie będzie szczęścia dla tych, którzy żyją tam od stu lat" - to zaklęcie odstrasza od niego ludzi. Ale Govorovowie, nic o nim nie wiedząc, stali się nowymi mistrzami domu. Początkowo ich życie idzie dobrze, ale nieszczęścia wkrótce zaczynają nawiedzać niegdyś niedbałego Michaela. Syn umiera, a żona pogrąża górę w winie. A potem okazuje się, że Tasia, matka Lily, przeżyła i szuka swojej córki. Tak powstaje historia jednej rodziny. Dzieci dorastają, rodzice się starzeją. Ale wszyscy nadal mieszkają pod dachem domu z lilii, które stały się ich krewnymi. A ta saga jeszcze się nie skończyła.

Występują aktorzy

Role w filmie wykonali zarówno aktorzy rosyjscy, jak i ukraińscy: Siergiej Makowiczow, Darya Moroz, Nikolay Dobrynin, Olesia Sudzilowska, Eugeniusz Knyazew, Wiktor Rakow i inni.
Siergiej Makowiczow - popularny rosyjski aktorteatr i kino, reżyser, wykonawca własnych piosenek. Urodził się w 1963 roku. Star of serials: "Blind", "Secret Guard", "Blind-2", "Gromovs", "Saboteur-2" Daria Moroz jest rosyjską aktorką teatru i kina. Urodziła się w 1983 roku. Rodzicami są słynna aktorka Marina Levotova i reżyser Yuri Moroz. Zacząłem kręcić w kinie od 3 miesięcy. W sumie zagrała w 53 filmach i serialach. W 2009 roku otrzymała nagrodę "Nika" za najlepszą kobiecą rolę (film "Live and Remember"). Olesya Sudzilovskaya jest sowiecką i rosyjską aktorką teatru i kina. Gwiazda filmów "Mama, nie smuć się", "Lily of the Valley Silver". Zagrała w 56 filmach.

O programie

Wspólna produkcja rosyjskiego studia filmowego"Favorit Film" i ukraiński film.UA. Premiera odbyła się 31 marca 2014 r. Pokazano sezon 1. W sumie 24 serie są usuwane. Czas trwania każdej serii wynosi około 45 minut.