W których krajach dozwolone jest kazirodztwo?

W których krajach dozwolone jest kazirodztwo?


Przestępstwa związane z rozwiązłością seksualną stają się coraz częstsze. W których krajach dozwolone jest kazirodztwo? Z prawnego punktu widzenia nie jest zabroniony w wielu cywilizowanych państwach.W których krajach dozwolone jest kazirodztwo?


Instrukcje


1


Rosja. Wydaje się to dziwne, ale zgodnie z prawem kazirodztwo w Rosji nie jest zabronione. Nie możesz poślubić krewnych na wznoszącej się linii prostej, na przykład ojca z córką lub babci z wnukiem. Dotyczy to rodziców adopcyjnych adoptowanych dzieci. Brat i siostra również nie mogą się skontaktować. Ale nikt nie wspomina o wujach i siostrzenicach, jak o kuzynach i kuzynach. Dlatego jest to dozwolone.


2


Holandia. Ten kraj jest często określany jako najbardziej wolny w prawie. Legalizacja małżeństw między homoseksualistami, ochrona ich praw, sprzedaż lekkich narkotyków - wszystko to jest standardem w Amsterdamie. Kazirodztwo w Holandii jest nie tylko dozwolone. Nawet tutaj małżeństwa między rodzeństwem są uznawane za legalne. Jedynym warunkiem oficjalnego zabezpieczenia komunikacji jest wiek kochanków. Różnica nie powinna przekraczać ośmiu lat.


3


Szwajcaria. Kraj, który niedawno rozwiązał kazirodztwo. Od 2010 roku, w tym zaawansowanym stanie o najwyższym standardzie życia, prawa uległy zmianie. Artykuł o odpowiedzialności karnej za ten akt nagle zniknął z kodu, co doprowadziło społeczeństwo do oburzenia.


4


Francja. Czy kazirodztwo jest dozwolone w tym kraju, jest kwestią sporną. Kodeks cywilny zabrania małżeństw między bliskimi krewnymi z XIX wieku. Ale w prawie nie ma znamion wchodzenia w stosunki seksualne między dorosłymi, którzy są krewnymi. W związku z tym uważa się to za osobistą sprawę samych par.


5


Belgia. W tym europejskim kraju przymusowe małżeństwa są zabronione, czynnik przemocy jest wykluczony a priori. Ale kazirodztwo jest uważane za fakt codziennego życia.


6


Indie. Jako kraj rozwijający się, Indie nie zabraniają kazirodztwa jako formy relacji. Ponadto nie bierze się pod uwagę wieku większości, jak to jest w zwyczaju w cywilizowanych państwach.


7


Azerbejdżan. Możliwe jest wytypowanie tego kraju jako najbliższego Rosji. Kazirodztwo jest dozwolone nie tylko tutaj, ale także w wielu innych krajach Wschodu. Szczególnie dotyczy to sytuacji w wiosce. Tradycje mają pierwszeństwo, a małżeństwo między kuzynami i siostrami staje się normą. Wesela odbywają się uroczyście. Rytuał pokazywania prześcieradeł po nocy poślubnej wszystkim krewnym jest powszechny.