Jak osiągnąć orgazm odrzutowy

Jak osiągnąć orgazm odrzutowySquirt to żeński orgazm odrzutowyktóry wydziela pewną ilość płynu, a kobieta otrzymuje bardzo dużą przyjemność. Aby osiągnąć orgazm odrzutowy, nie każda kobieta może, ale przy regularnej praktyce prawdopodobieństwo wzrasta znacząco.

Jak osiągnąć orgazm odrzutowy

Niezbędne warunki do orgazmu odrzutowego

  1. Odpowiednie środowisko do relaksu i przyjemności. Możesz dodać wewnętrzne świece, pałeczki zapachowe lub kwiaty, aby uzyskać estetyczną przyjemność z tego, co się dzieje.
  2. Zaufany partner lub wibrator o specjalnym kształcie. Możesz używać obiektów razem. Seks zabawka pomoże szybciej osiągnąć wynik.
  3. Zapasowej pościeli lub ręczników, jak w przypadku żeńskiego orgazmu na mokro, powierzchnia staje się mokra, aby nadal usuwać nadmiar wilgoci.

Co zrobić, aby doświadczyć orgazmu odrzutowego

Takie reakcje występują podczas stymulacji punktuG. Znajduje się na przedniej ścianie pochwy na głębokości od 3 do 6 cm, różni się od otaczających tkanek. Jeśli delikatnie naciskasz go w określonym rytmie, w ciele pojawia się uczucie radości i lekkie napięcie. Możesz działać dłońmi, zabawkami erotycznymi lub penisami w pewnych pozach. Jeśli przed orgazmem jet nie była kobieta, trzeba przez chwilę się uczyć. Regularne szkolenie może trwać od miesiąca do roku. Regularny wpływ na pożądany punkt da wyniki.

Warto zacząć od gry wstępnej. Właściwy nastrój i podniecenie pomogą czerpać przyjemność ze szkolenia. Czasami konieczne jest, aby kobieta doświadczyła kilku nawykowych orgazmów łechtaczkowych lub pochwowych, a następnie po prostu przejdź do punktu G. Ale to jest indywidualne, spróbuj zacząć od różnych rodzajów pieszczot, sam zdecyduj, co jest bardziej odpowiednie.

Aby mieć orgazm odrzutowy, potrzebujesz wystarczającomocno popchnij obszar wewnętrzny. Zagięty wibrator może w tym pomóc. Od delikatnych dotyku idź do coraz bardziej wyczuwalnego. Ważne jest, aby nie zranić wrażliwej skóry.

Uczucia w przeddzień orgazmu odrzutowego

W trakcie tego procesu jest silne podniecenie. Wewnętrzne mięśnie napinają się, nie trzeba ich mocno ściskać, lepiej próbować się zrelaksować. Mięśnie znów się skurczą, ale znowu zostaną osłabione.

Możesz czuć, że chcesz iść do toalety. Jest to bardzo zwodnicze, nie da się pisać w procesie wzbudzenia. Lepiej nie zwracać na to uwagi, często zdarza się to przed orgazmem jet.

Pobudzenie punktu G jest bardzo silneemocje. Orgazm jest niemożliwy, aby coś zmylić. I po raz pierwszy ilość płynu może być nieistotna. Siła strumienia i ilość wilgoci zwiększają się tylko wtedy, gdy treningi są kontynuowane.

Warto pamiętać, że orgazm jet rzadko jest pojedynczy. Jeśli kontynuujesz ruch, wykonaj go i powtórz.