Piękne i godne rozstania z facetem

Piękne i godne rozstania z facetemJeśli związek stał się przestarzały, musimy się rozdzielić, arób to łatwo i pięknie, bez obelg, niespójności. Nie graj "w chowanego", nie rozmawiaj o pracy, aby uniknąć nieprzyjemnej rozmowy.

Piękne i godne rozstania z facetem


Instrukcje

1


Po dojściu do wniosku, że związek jest wyczerpany, nieZaczekaj, kiedy wszystko sam się rozwiąże, ale bądź odważny i wyjaśnij byłemu kochankowi. Nie angażuj się w taką rozmowę przez telefon - to nie jest uprzejme, powinieneś porozmawiać osobiście na tak wrażliwy temat. Ale nawet nie myśl o rozpoczęciu rozmowy o nadchodzącym przerwie w łóżku. Przekonanie faceta, by pomyślał, że jesteś obcy w intymnej atmosferze, jest nierealne. Ponadto możesz pojawić się w takim świetle, że będziesz robił wrogów. Ale to nie jest część twoich planów, chcesz opuścić pięknie!

2


Jeśli zdecydowałeś się na wszystko samemu, pomyśl o tymw najdrobniejszych szczegółach, co i jak powiedzieć. Zgadzam się, wyrażenie "Nie jesteście parą" brzmi mniej częściowo niż "Jesteśmy różni". I nie boli, i odpowiada rzeczywistości. Nie wchodź w ostatnią rozmowę przed oskarżeniami, musisz uzupełnić związek pozytywnym tonem i nie angażować się w demontaż. Wskazane jest rozpoczęcie od wspomnień przyjemnych minut, które dał ci partner, z pochlebną oceną jego zalet.

3


Co najważniejsze - uzasadnij swoją decyzję, powiedz mi,na przykład: "Nasz związek nie daje tego, na co oboje zasługujemy". Wyrażenie „Jesteś bardzo dobry i zasługuje na lepszą dziewczynę niż ja” - brzmi fałszywie. Porozmawiaj z ufnością, człowiek musi pozostawić żadnych wątpliwości, że decyzja o swojej firmie i na ten temat nie będzie omawiany. Twórczy dyplomacja i cierpliwości, jeśli facet próbuje sprowokować rozmowę podniesionym głosem, a nawet gorzej - pójść do obelg, tylko spokojnie odwrócić się i odejść. Nie rób niegodnego występu.