Jak dywersyfikować intymne życie małżonków

Jak dywersyfikować intymne życie małżonkówCzęsto życie seksualne ludzi, którzy są dalekonie pierwszy rok w małżeństwie, pozostawia wiele do życzenia. Wydaje się, że erogeniczne strefy partnera zostały znalezione dawno temu, eksperymenty seksualne są daleko w przeszłości, a obowiązek małżeństwa jest ogólnie spełniony, Boże zakazać, 4 razy w miesiącu. Przy okazji, jakość seksu przedłuża życie - naukowcy od dawna mówią to!

Jak dywersyfikować intymne życie małżonków

Bita śmietana? Och, to tylko w kinie piękne, ale w rzeczywistości niezgrabne, bardzo słodkie i lepkie. Bażdy? Zbyt pretensjonalne i odważne. Seks w kinie? Absurdalność i wstyd. Jeśli nie jesteś gotowy do tak ekstrawaganckich metod, to powinieneś zasięgnąć porady, która nie jest tak "głośna", ale mimo to są interesujące.

"Miłość-gra" - to zdanie często pojawia się w dziełach literackich i filmach. Twórcy gier stołowych zajmowali te słowa w najbardziej bezpośredni sposób i stworzyli gry dla miłośników.

Z reguły jest to pewna kwotakarty, na których zapisywane są zadania. Niektóre zadania są dość proste, na przykład wyrażając godność partnerowi, a są "gorące", gdzie partner musi chodzić przez cały dzień bez bielizny, przyciągając uwagę jego człowieka. Twój partner z pewnością będzie mile zaskoczony takim darem.

Zabawki erotyczne to dość zacięty temat,pomimo tego, nie wszystkie używają tego. Być może jest to spowodowane zakłopotaniem i zakłopotaniem, które pojawia się w sex shopie, ale w trybie online jest wiele sklepów. Nie od razu kupuj zestawy BDSM, jeśli masz małe doświadczenie w kwestii zabawek erotycznych. Zacznij od czegoś prostego, na przykład zakup zabawki wibrującej, która zadowoliłby Ciebie i Twojego partnera.

Jesteś przyzwyczajony do seksu monotonnego w misjonarzupozycja na łóżku po godzinie 21? Czy wszystko jest przewidywalne? Przerywaj stereotypy, zacznij molestować swojego partnera, kiedy tego nie oczekuje. Na przykład, gotuj śniadanie nago, a na deser, zaoferuj się bezpośrednio na stole. Partner będzie ogłuszony - przynajmniej, ale chcemy to osiągnąć.

Kto powiedział, że erotyczne filmy są usuwanetylko dla mężczyzn? Takie filmy mogą być wykorzystywane do ciepłego zainteresowania ze sobą. Czy często widzisz erotykę razem? Może nadszedł czas, aby to naprawić?

W rzeczywistości urozmaicenie życia seksualnego pary pomoże fantazji. Włącz to, załóż swój dress code i przejdź do zmiany swojego życia seksualnego.