Wskazówka 1: Jak szybko przyciągnąć uwagę nieznanego człowieka

Wskazówka 1: Jak szybko przyciągnąć uwagę nieznanego człowiekaKtóre z pań nie zna sytuacji naglena drodze spotyka nieznanego mężczyznę, który od razu wywołuje zainteresowanie? Jednak płeć piękna często ginie i nie wie, co zrobić w tym przypadku. Są małe kobiece sztuczki, dzięki którym nie przegapisz okazji do poznania interesującego człowieka.

Jak szybko przyciągnąć uwagę nieznanego mężczyzny

Ważne (ale nie jedyne!) czynnikiem sukcesu jest nienaganny wygląd. Powinieneś zawsze wyglądać jak zwycięzca ludzkich serc. Zaufanie kobiet do ich nieodpartości jest bardzo atrakcyjne dla większości mężczyzn!

Tak więc w polu twojej uwagi dostałem przyzwoityten człowiek. Ty wewnętrznie zebrać całą swoją kobiecą energię w wyimaginowanej Fire Ball, mówi do siebie mantrę „Jestem nieodpartym (warianty: i niesamowicie, wspaniały, uroczy, ekskluzywny, etc.), to - nieodparty (również z wariantami)”, i starają się zbliżyć do tego człowieka.

Spójrz na niego i jeśli przykuł twoje oko,przytrzymaj przez 5-7 sekund. W tym samym czasie powinieneś mieć lekki uśmiech na ustach. W tym czasie mentalnie wypuść w człowieka "ognistą kulę". Potem powoli, jakby niechętnie odwracał wzrok. Po chwili spójrz jeszcze raz. Jeśli człowiek, wyłapując płynące płyny, będzie zainteresowany, postara się nie przegapić chwili. Powinieneś wyglądać przyjaźnie i być gotowym do komunikowania się.

Znajdź możliwość mówienia, aby usłyszałtwój głos. Staraj się, aby głos był "aksamitny" w niskich tonach. Odnoszą się do człowieka z jakimś nieszkodliwym żądaniem lub pytaniem, w zależności od sytuacji.

Jeśli rozmowa się rozpoczęła, nie zwlekaj i nie mów o sobie, słuchaj więcej. Musisz pozostać tajemnicą, aby człowiek znów chciał cię poznać.

Aby zdobyć zaufanie, ćwicz zo ile to możliwe: na ulicy, w środkach transportu publicznego, w teatrze ... Najważniejsze - nie do rozpaczy i nie obniżyć samoocenę, jeśli nie obcy jest w kontakcie. Z pewnością ma ku temu dobre powody. Pamiętaj, że jesteś nieodparty i masz prawo zwracać uwagę na każdego, nie żądając niczego w zamian!


Wskazówka 2: Jak marzyć nieznajomegoJeśli lubisz osobę, ale chcesz się z nią zapoznaćczujesz się nieśmiały i myśli o nim nie odchodzą, a potem spróbuj to wymarzyć. Aby to zrobić, możesz wykorzystać wpływ na podświadomość lub uciekać się do magicznych rytuałów i uwierzyć w moc myśli.

Wpływ na marzenie o nieznajomym jest całkiem możliwe
Instrukcje

1


Marzyć o zupełnie nieznanej osobie, któranigdy nie widziałeś - będzie to trudne, ale człowiek, z którym widzisz pracę lub inne okoliczności, a on cię nie zauważa, jest to możliwe. Aby osiągnąć swój cel, użyj sztuczek, które wpłyną na nieświadomość nieznajomego, czyli przyciągnij mimowolną uwagę przez kilka sekund. Pamiętaj, że większość tego, co widzisz i słyszysz w ciągu dnia, jest analizowana przez mózg w nocy i jest przekształcana w oddzielne fragmenty pamięci. Dlatego przyciąganie uwagi nieznajomego w ciągu dnia, nawet przez kilka sekund, ma większe szanse na śnienie o nim w nocy.

2


Nie zwracać uwagi na siebiejasne obrazy, na przykład ubierają się w kontrast, w stosunku do innych, lub silnie jaskrawo nakładają makijaż. Możesz wyrazić pewien nacisk w ubraniu. Skorzystaj z tego, że przyciąga czerwony wygląd, ponieważ wpływa na podświadomość i jest związany z krwią lub niebezpieczeństwem, więc zrobi to duży szkarłatny szal lub czerwona długa suknia. Przymusowe uwaga jest przyciągany przez ostry dźwięk, na przykład, nie daleko od nieznajomego, złamać kubek lub przestraszony vzvizgnete, udając, że prowadził myszy, można zatrzasnąć drzwi, wchodząc do pokoju.

3


Uwaga obcy może przyciągnąć, jeślinajechać tak zwaną strefę intymną, czyli odległość jest mniejsza niż 50 centymetrów. Aby to zrobić, spróbuj jeździć z mężczyzną w windzie lub odejdź od niego i niechcący uderzysz łokciem.

4


Postaraj się przyciągnąć dobrowolną uwagęnieznany człowiek. Jeśli pracujesz z nim w jednym zespole, zostaw, zupełnie losowo, swoje zdjęcie lub inną rzecz osobistą na biurku. Człowiek będzie musiał zastanowić się nad pojawiającym się przedmiotem i jego właścicielem. Zdecydowanie - zwrócisz uwagę na swoją osobę, nadal będziesz rzucał zaklęcia w nocy.

5


Według popularnych wierzeń można marzyćnieznany człowiek, wykonujący rytuały nad wodą. Uważa się, że powierzchnia wody służy jako zwierciadło dla myśli, a odbijając je, wysyła obrazy na odległość do adresata. W nocy, przy świetle świecy, przez długi czas patrzysz na powierzchnię wody i myślisz o tym człowieku. Siła myśli wielokrotnie udowodniła swój efekt i na pewno osiągniesz pożądany rezultat.

6


Jeśli chcesz marzyć o nieznajomymprzeważają nad zdrowym rozsądkiem, a następnie poproś o pomoc profesjonalną wiedźmę. Magiczne rytuały i przyciąganie kosmicznej energii sprawią, że spełnisz swoją wymarzoną rzeczywistość.