5 oznacza, że ​​związek się skończył

5 oznacza, że ​​związek się skończyłPo okresie romantycznej miłości, pasjipasja i tkliwość w każdej parze, prędzej czy później, nieuchronnie pojawia się spadek relacji. To właśnie ten okres pokazuje, czy partnerzy są od dawna odpowiednie do siebie, czy ma sens rozwijanie relacji. Być może związek całkowicie się wyczerpał i trzeba szczerze to przyznać. Jakie są wyraźne oznaki, że związek został już wyczerpany?

5 oznacza, że ​​związek się skończył

  1. Priorytety i wartości, które sądominowały w okresie bukietu cukierków, znacznie przesunięte. Czas, kiedy byłaś w centrum wszechświata dla siebie, nie dzień nie może żyć bez spotkań stale powołanych lub odpisania. A teraz coraz rzadziej się spotykasz, dzwoń. Zauważasz, że partner lub ty ciągle miałeś inne, ważniejsze rzeczy do zrobienia niż komunikacja. Jak mówią, jeśli ktoś chce - szuka możliwości, jeśli nie chcesz - wyszukuje przyczyny.
  2. W stosunkach, ponurynuda. Zaciekawiłaś się razem, nie masz o czym rozmawiać, wszyscy wiecie z góry. Nie ma się co dziwić, a co najważniejsze - pragnienie, aby to zrobić zniknęło. Mniej prawdopodobne jest, że będziesz wykazywał wzajemne romantyczne oznaki uwagi, powiedz miłe słowa.
  3. Kiedy hormonalne trzęsienie minęło, stałeś sięzrozum, że oprócz seksu, nie masz prawie nic wspólnego. Nie ma wspólnej przyczyny, hobby, koła społecznego ... Być może nawet seks również przestał się podobać, stał się zwyczajny i przewidywalny.
  4. Nie jesteś wzruszony, jak poprzednio, fizycznie lubpartner upośledzenia umysłowego. Teraz coraz częściej powodują nudną irytację aż do odrzucenia. Okres idealizacji partnera minął. Zanim nie jesteś już aniołem, ale zwykłą osobą, która nie stara się wyglądać lepiej i nie ukrywa negatywnych cech charakteru.
  5. Jesteś już niewygodny i zimny, aleOdejść, podczas gdy jest okropne. Podczas gdy trzymasz się nawyku i obawiasz się, że może być jeszcze gorzej. Był strach przed samotnością lub fakt, że następny partner nie będzie tego wart.