Czego nie można oczekiwać od małżonka

Czego nie można oczekiwać od małżonkaJeśli tak się stało, że straciłeś głowęczłowiek, który jest żonaty, powinien wziąć pod uwagę pewne chwile i nie budować niepotrzebnych złudzeń w swoich romantycznych oczekiwaniach. Będzie więc o wiele mniej rozczarowań i żalów. Czego dokładnie nie powinieneś oczekiwać od związku z żonatym mężczyzną?

Czego nie można oczekiwać od małżonka

Fakt, że kochanek na pewno ożeni się z tobą. Tylko dziesięć procent cudzołóstwa kończy się wraz z odejściem od żony i nowym małżeństwem. O wiele częściej człowiek po prostu przechodzi na emeryturę, gdy kochanek zaczyna "naciskać" na niego o małżeństwie.

Drogie prezenty. Jeśli masz szczęście, a twój kochanek jest bogatyi, co ważniejsze, hojny człowiek, ten punkt nie jest dla ciebie. Ale w większości przypadków nie powinieneś oczekiwać, że małżeński kochanek obsypie Cię bogatymi prezentami. Ma rodzinę, która jest głównym konsumentem jego zasobów. I dla ciebie - to pozostaje.

Wspólne uroczystości i święta. Niestety, w dzisiejszych czasach trzeba wypełnić z innymi, tak że twoja ulubiona musi nosić je z moją rodziną. Cóż, jeśli uda ci się uciec na kilka godzin, będziesz musiał zadowolić się tym.

Rozszerzenia ogólnego kręgu komunikacji. Nie oczekuj, że będzie to małżeński kochanekstaraj się wprowadzić Cię w swój krąg społeczny i dostać się do swojego. Nie potrzebuje zbędnych świadków twoich tajnych relacji. Oczywiście są wyjątki od zasad, na przykład: kiedy kochanek "złamał dach" i nie boi się niczego ani kiedy związek jest stabilny i trwa przez lata.

Wzajemne uczucia. Surowa prawda życia potwierdzona przez psychologów: kobiety potrzebują na jednym daniu, by złożyć i kochać, i romansować, i seks, i dla mężczyzn - najlepiej tylko seks. Ciesz się społecznością, ale nie przejmuj się zbytnio jego romantycznymi uczuciami. Jak tylko mężczyzna poczuje się zagrożony, jego liryczny nastrój zniknie z dnia na dzień, a wraz z nim - i on sam.

Sympatia i wsparcie we właściwym czasie. Kiedy czujesz się smutny lub potrzebujesz pomocy, nie robisz tegoMożesz zadzwonić do swojego ukochanego człowieka o każdej porze dnia i nocy, aby nie przysporzyć mu kłopotów. Nawet jeśli piszesz - nie jest to fakt, że zareaguje na czas. Praca i spokój rodziny są dla niego ważniejsze niż twoje kaprysy i problemy.