5 pomysłów na seks z Nowego Roku

5 pomysłów na seks z Nowego RokuSylwester to magiczny czas pełenniespodzianki i niesamowite wydarzenia. Nowy Rok można znaleźć sam na sam ze swoim ukochanym mężczyzną, dając sobie nawzajem niezapomniane wrażenia i rajską przyjemność.

5 pomysłów na seks z Nowego Roku


Instrukcje

1


W Sylwestra, postaraj się o swojeukochany zdeprawowany Snegurochka. Kup kostium erotyczny Snow Maiden, włóż piękną bieliznę w białe lub czerwone, kabaretki i buty na wysokim obcasie. Wyłącz światło, zapal świece i pokochaj ukochaną striptizem dla romantycznej muzyki. Gdy ubrania dla ciebie pozostaną tylko majtkami i czapką noworoczną, idź do swojego mężczyzny i daj mu niezapomnianą przyjemność.

2


Snow Maiden może przynieść ze sobą kawałki lodu,ponieważ skąd pochodzi, jest bardzo zimno, więc lód będzie w temacie. Możesz z tym trochę pograć. Weź kostkę lodu i poprowadź ją wzdłuż ciała partnera, zwracając szczególną uwagę na strefę brzucha, szyi i sutków. Kiedy lód się rozpuści, zacznij liżcie wody z jego ciała. Taka gra z pewnością pomoże obudzić w was pasję.

3


Idealny prezent dla ukochanego człowieka na Nowymrok może być ekscytującym masażem. Załóż krótką seksowną suknię, połóż partnera na łóżku i rozpocznij masaż erotyczny. Aby zwiększyć podniecenie seksualne, w masażu można stosować olejki eteryczne o aromacie cytrusowym. Pocałuj swojego partnera, zwracając uwagę na każdą część ciała, a kiedy jest gotowy, aby przejść do "gorącej", nie zadowalaj się seksem, dopóki nie zacznie masować.

4


Jeśli kupiłeś noworoczne czapki, możeszzagraj w erotyczną grę "ślepy seks". Zamieszaj światło, zapal zapachy świec, włącz romantyczną muzykę, załóż kapelusze i przeciągnij je na oczy. Pieszcząc się w dotyku, ciesząc się nowymi niecodziennymi doznaniami, po wspólnym grze wstępnym uprawiaj namiętny seks, nie zdejmując czapek z oczu.

5


Jeśli chcesz się dobrze bawić, możeszgrać w erotyczne przepadki. Pisz na swoich papierach swoje fantazje erotyczne (na przykład "striptease", "sex na podłodze", "blowjob" itp.) I zawieś je na choince. Następnie na zmianę z pragnieniem i ucieleśnieniem ich w życiu. Ta gra nie tylko podniesie Twoje samopoczucie, ale także urozmaici Twoje życie seksualne.