Jak nauczyć dziewczynę masturbować prawidłowo

Jak nauczyć dziewczynę masturbować prawidłowoMasturbacja to świetny sposób na złagodzenie napięcia,zrelaksować się, a także odkrywać nowe aspekty seksualne. Ten proces jest czymś więcej niż intymnym, ale nie wstydź się, nie mówiąc o tym samym potępieniu. Jeśli dobrze wykonałeś masturbację, poczujesz przyjemność bez żadnych efektów ubocznych.

Prysznic - świetne miejsce na masturbację


Potrzebujesz
  • - zabawki intymne;
  • - smarowanie intymne;
  • - prysznic.
Instrukcje

1


Jednym z najbardziej dostępnych sposobów masturbacji -używaj własnych palców. Usiądź, zrelaksuj się, zamknij oczy i zacznij pieścić się. Jeśli czujesz się suchy, możesz użyć intymnego smaru lub naturalnego oleju bez zapachu. Powolne ruchy okrągłe spędzają na obszarze łechtaczki, słuchaj własnych wrażeń. Kiedy wzbudzenie wzrasta, przyspiesz tempo, jak chcesz. Ruchy mogą być dowolne - od twardego tarcia do aktywnego efektu masażu.

2


Spróbuj masturbować pod prysznicem. Jeśli to możliwe, zakup specjalnej dyszy, która rozproszona będzie woda w różnych trybach. Dostosuj temperaturę głowicy i wody zgodnie z potrzebą. Dalsze elastyczne i twarde dysze można kierować do klatki piersiowej, brzucha i ud. Rozprowadzaj nogi i kieruj delikatne strumienie na narządy płciowe, stopniowo zwiększając ciśnienie. Graj z lekkim kontrastem temperatur: w ten sposób zapewnisz jeszcze większy przepływ krwi do intymnej strefy i uzyskaj jaśniejsze wrażenie.

3


Zapoznaj się z gamą kameralnych sklepówi wybierz sobie kilka zabawek dla siebie. Najlepszą opcją jest wibrator. Daj pierwszeństwo do wielofunkcyjnego modelu z różnymi trybami pracy. Do jej wprowadzenia do pochwy, trzeba również środek smarujący, ale jeśli jesteś bardzo podekscytowany na myśl o nadchodzącym przyjemności, można to zrobić bez niego. Z pomocą wibratora, można odkryć nowe doznania dla siebie, zobaczyć, co lubisz najbardziej. Jeśli nigdy nie osiągnął orgazm pochwowy, sex zabawki mogą być pierwszym krokiem na drodze do niego. Wprowadź wibrator pod różnymi kątami, zmień prędkość i kierunek obrotów. W pochwie wielu wrażliwych punktów, a to jest możliwe, nawet nie wiedzą o nich. Ponadto, można spróbować bardziej interesujące modele wibratorów, na przykład te, które stymulują zarówno łechtaczki, pochwy i odbytu. Nie bój się tych urządzeń: najprawdopodobniej dostaniesz niezapomnianą przyjemność i ciekawe doświadczenie, którego nikt nie zna

4


Spróbuj masturbować z partnerem. Większość ludzi jest bardzo podekscytowana tym procesem. Jeśli oboje są względnie wyzwoleni, można również użyć zabawek intymnych. Z drugiej strony, jeśli nie jesteś w pełni zadowolony ze swojego mężczyzny, będzie mu użyteczne, aby zobaczyć, jak to robisz.