Dlaczego człowiek nie daje prezentów: 4 powody

Dlaczego człowiek nie daje prezentów: 4 powodyMasz kochanego człowieka. Wydaje się, że wszystko jest dobre w Twoim związku, ale z jakiegoś powodu nie otrzymujesz prezentów od bliskiej osoby. Nie uważasz się za kupieckiego, ale brak materialnych oznak zwracania uwagi wciąż jest niespodziewany. Warto myśleć o tym, dlaczego mężczyzna nie daje prezentów?

Dlaczego człowiek nie daje prezentów: 4 powody

  1. Najprostszy powód: Twój człowiek ma poważne trudności finansowe. O tym można zgadywać przez pośrednie dowody, lub on sam to przyznaje. Każdy z nas może znaleźć się w kryzysie finansowym, więc warto wiedzieć o tym problemie, jeśli człowiek jest naprawdę drogi. Być może Twoja cierpliwość zostanie nagrodzona później.
  2. Mizerność jako cecha charakteru. Tu jest już trudniejsze. To zdecydowanie nie ma w tobie, ale w tym, że dla takiego człowieka w zasadzie niepotrzebne odpady są niedopuszczalne. On nie jest przyzwyczajony dawać, ale on sam otrzymuje prezenty z przyjemnością. Jest mało prawdopodobne, że możesz zainspirować taką hojność takiego człowieka do wzajemnych znaczeń, po prostu musisz swobodnie głosić swoje pragnienia.
  3. Wspólna sytuacja. Człowiek nie uważa za konieczne obchodzić się z prezentami, ponieważ wszystko, czego potrzebuje od ciebie, dostaje i bez dodatkowych wydatków na prezenty. Kochasz go, od dawna pogodzić się z tą sytuacją i zaakceptuj to tak, jak jest. Człowiek cię kocha. Ale był już przyzwyczajony do bycia uprzejmym, opiekuńczym, rozumnym, nie wymagającym niczego w zamian za swą miłość, ale dlaczego miałby się zmęczyć? On może zabrać cię do kina lub kawiarni, dać kwiaty na urodziny i 8 marca. Masz jednak okazję, aby dać mu drogocenny prezent: musisz mu opowiedzieć o swoim śnie we właściwym momencie.
  4. Najbardziej nieprzyjemny powód. Człowiek początkowo nie planuje z tobą poważnego związku, więc nie zamierza wydawać pieniędzy na prezenty. Jest to dobrze znany fakt: jeśli człowiek naprawdę docenia i kocha kobietę, zainwestuje w nią pieniądze i znajdzie okazję, aby zadowolić ją nawet w trudnej sytuacji finansowej.