Jak grać w erotyczną grę "Szuflady"

Jak grać w erotyczną grę "Szuflady"Gry erotyczne bardzo pomagają dywersyfikować życie seksualne partnerów.

Seksowna gra "Szuflady" - smarowanie z ids, dżemem, dżemem, lodami
To jest z gier miłosnych, że partnerzy mogą rozpocząć swój wieczór. Pomagają odpocząć i poczuć się bardziej pewni. W grach seksualnych "Szuflady" mogą grać wszystkie pary bez wyjątku, nie jest wymagany wielki talent w sztukach wizualnych. Wystarczy mieć trochę umiejętności rysowania.

Możesz narysować coś: kwiaty, ptaki, zwierzęta, dom lub mały człowiek. Najważniejsze jest to, że rysunek był prosty w realizacji. Jako materiał do farbowania można używać dowolnego, ale niezbyt gęstego produktu, na przykład: miodu, śmietany, dżemu, słodkiego sosu, karmelu, stopionego lodu i wielu innych. Najważniejsze jest to, że jest dobrze rozłożone na nagie ciało.

Możesz narysować dowolną część ciała partnerakolejka, lepiej jest, aby to ćwiczenie pasowało pośladkom, klatce piersiowej, brzuchu lub pleców. W tej grze nie można wyciągnąć rękami. Możesz używać słodyczy z językiem, nosa - cokolwiek, z wyjątkiem rąk!

Zwycięzcą jest ten, kto najlepiej radzi sobie z tym zadaniem - którego praca będzie bardziej podobna do oryginału. Jeśli zwycięzca jest trudny do określenia, a obie prace są jednakowo dobre, zadeklarowane jest losowanie.

Kolejny etap w erotycznej grze - satysfakcja - spełnienie pragnienia partnera!