Co nie robić tuż po seksie

Co nie robić tuż po seksieSeks może przynieść wielką radość, aleIstnieją niuanse, które powinny być brane pod uwagę przez kochających ludzi. Jeśli chcesz osiągnąć harmonijny związek ze swoim partnerem, dobrze jest wiedzieć, czego nie robić zaraz po seksie.

Co nie robić tuż po seksie

Czego nie robić z mężczyzną zaraz po seksie

Nie wyskakuj z łóżka, gdy tylko pojawi sięorgazmu, i nie uciekaj, migając obcasami, pod prysznicem. Ponadto nie musisz od razu chwycić telefonu komórkowego, aby sprawdzić nieodebrane połączenia i wiadomości. Cierpisz kilka minut, świat bez ciebie nie zawali się. Ale twoja kobieta będzie bardzo wdzięczna, jeśli zostaniesz z nią przynajmniej przez krótki czas. Zrozumiałe jest, że człowiek w poziomie hormonów spada i całkowita apatia czasu do jego dziewczyną, ale ma coś w tej chwili na tle hormonalnym jest szczyt czułości, nie zapomnij o tym. Jeśli cenisz swoją kobietę, przytul ją, pocałuj, szepnij słodkie słowo do ucha.

Czego nie robić kobiecie zaraz po seksie

Nie próbuj rozmawiać po zakończeniu seksuz mężczyzną, zadawaj pytania, omawiaj problemy, nie wspominając już o związku. Pamiętaj, że człowiek nie dostrzega informacji w takim momencie, może nawet po prostu cię nie usłyszy. Mózg człowieka najprawdopodobniej już przeszedł do rozwiązania problemu, który nie należy do ciebie, nawet jeśli nie przyznaje się do tego. Bądź mądry, cierpliwy i hojny. Opuść rozmowę na kolację lub spacer. Lepiej daj swojemu mężczyźnie przerwę lub przekąskę zgodnie z jego wolą. Jeśli chce z tobą rozmawiać, poproś go.

Czego nie robić zaraz po seksie dla obu partnerów

Nie od razu skomentuj,nawet jeśli seks nie byłby tak dobry, jak byśmy chcieli. Jeśli masz relację opartą na zaufaniu, znajdź kolejny moment, aby delikatnie i taktownie przekazać ukochaną osobę, co najlepiej zrobić podczas seksu, a to ci nie odpowiada. Ale nie zapomnij wcześniej powiedzieć, jakie momenty w Twojej płci lubisz.