Jakie są najbardziej namiętne znaki zodiaku?

Jakie są najbardziej namiętne znaki zodiaku?

Znak zodiaku, pod którym narodził się człowiek, nie tylko opowie o głównych cechach postaci, ale także pomoże określić temperament, w tym także seksualny. Jakie znaki są najbardziej pasjonujące.

Z jakiego znaku zodiaku należy oczekiwać żarliwych uczuć i szaleństwa miłosnego

Potrzebujesz

  • - znak zodiaku;
  • - Horoskop seksualny;
  • - horoskop zgodności seksualnej.

Instrukcje

1

Astrologowie jednogłośnie przypisują sobie najwyższeseksualność do Scorpio. Chwała jednemu z najbardziej namiętnych znaków zodiaku Skorpion zwyciężyła dzięki jego niezwykłej miłości do cielesnych przyjemności. On nie tylko je kocha, ale także je docenia. Dlatego bliskość fizyczna i fizyczny aspekt miłości są dla niego przede wszystkim. Skorpion w łóżku jest niestrudzony, wytrwały i żarliwy. Ale może być łagodny i zaradny. Partnerowi seksualnemu Scorpio można zazdrościć.

2

Następnie w stopniu temperamentu i zapałunadchodzi Baran. Niezwykle namiętny i asertywny, energiczny i trochę samolubny. Dąży do najwyższych przyjemności, nie zapominając, że poprowadzi z nim partnera. Tak, Baran może to zrobić, aby jego partner był z nim dobrze. Baran ma niewyczerpaną energię seksualną, która utrzymuje się przez wiele lat.

3

Trzech przywódców seksualnych zostaje zamkniętych przez Strzelca. W łóżku z nim niewiele można porównać do stopnia pomysłowości, niestrudzoności, zdolności do eksperymentowania. Komunikacja seksualna z nim jest zaskakująco łatwa, jasna i niezapomniana. Jest tak namiętny, że pozbycie się jego seksualnego zaklęcia jest bezwartościowe. Nie jest łatwo wydostać się z nich lub przekonać Strzelca do pozostania na zawsze.

4

Bardzo temperamentny, z pewnym rozciągliwością,można również nazywać Taurus i Leo. Pierwszy uwielbia cielesne przyjemności - od pysznego jedzenia po doskonały seks. Wie, jak uzyskać przyjemność i jak ją dostarczyć. Lasky Taurus nie różni się żarem, ale jego pasja może być długa, podobnie jak dystans maratonu. I będzie niestrudzony, troskliwy, wytrwały, dopóki nie rozpali prawdziwego ognia pragnień w swoim partnerze.

5

Lew chce być królem we wszystkim, także w seksie. We wszystkich sferach stara się pokazać siebie, pokazać swoją ekskluzywność. Jest zawodowym uwodzicielem. Uwielbia seks luksusowy. I on może zrobić wszystko, co możliwe, aby uczynić swoje życie seksualne właśnie takim. W jego arsenale zawsze znajdują się sztuczki, dzięki którym z łatwością pokona, zachwyci i przyjemnie zaskoczy partnera.