Jak rysować Patrick krok po kroku

Jak rysować Patrick krok po kroku

Kto mieszka na dnie oceanu? .. Znane słowa? Z nimi rozpoczyna się popularna animowana seria "SpongeBob - spodnie kwadratowe". Spróbuj narysować najlepszego przyjaciela SpongeBob - Patrick. Dzięki lekcji krok po kroku będzie to bardzo proste.

Jak rysować Patrick krok po kroku

Instrukcje

1

Narysuj szkielet ciała Patric. W środku papieru narysuj duże owalne. Patrick to rozgwiazda z uchwytami i nogami, a więc dodaj do trójwymiarowych wydłużone kształty trójkątne. Z dołu do owalu dodać duży trójkąt. Po bokach ciała i spodniej rysuj dwa trójkąty.

2

Użyj gumki, aby usunąć wszystkonadmiarowe linie. Narysuj wiszącą czapkę z góry nad górnym trójkątem. Wszystkie ostre rogi trójkątów są zaokrąglone. Ręce Patryka są jak płetwy.

3

Narysuj spodnie, dodatkową linię na szortach. Zaznacz pępka Patricka dwoma łukami. Nie zapomnij o twarzy - zanotuj kształt twarzy. Najpierw przygotuj usta, dwie dolne linie, a następnie linię dla brwi i uczniów.

4

Zrób kilka małych twarzy na twarzy Patrickaudarami po bokach brwi. Narysuj dwa owale dla oczu. Na koniec narysuj dwie duże zakrzywione linie - to będzie usta Patryka. Nie zapomnij narysować języka. Na spodenkach "spacerującej" rozgwiazdy jest wzór - i narysuj go. Pozostaje do Patryka malować w jasnych kolorach, ponieważ jest to bardzo pozytywny bohater!